Verenigingsbureau

Op het bureau van de NVvP zijn de volgende medewerkers werkzaam:

 

Erica Drost
Secretariaat

Tel. 035 - 6246388
secretariaat@podotherapie.nl

Aanwezig: Maandag t/m donderdag
Telefonisch bereikbaar tussen
9.00 - 12.00 uur

 

Theo Gallée
Verenigingsmanager

Tel. 035 - 6210247
theo.gallee@podotherapie.nl

Aanwezig:
Maandag t/m donderdag

 

Laura Bruin
Financiele Administratie

Tel. 035 - 6720154
administratie@podotherapie.nl

Aanwezig op:
maandag, dinsdag en donderdag

 

Tatjana Lamme
Medewerker PR & Communicatie

Tel. 035 - 6249074
tatjana.lamme@podotherapie.nl

Aanwezig op:
Maandag, dinsdag en donderdag

 

Nienke Dijk
Beleidsmedewerker Kwaliteit

Tel. 035 - 3031701
nienke.dijk@podotherapie.nl

Aanwezig op:
Maandag en woensdag

   

Cassandra Romijn
Auditor 


Tel. 035 - 3031701
cassandra.romijn@podotherapie.nl

 

Amy Dieker
Beleidsmedewerker Wetenschap & Innovatie

Tel. 035 - 3031701
amy.dieker@podotherapie.nl

Aanwezig op:
Maandag en woensdag

     
U bevindt zich hier :
»

Nederlandse Vereniging van Podotherapeuten - 2018 ©