U bevindt zich hier :
»

Bestuur

Het bestuur van de Nederlandse Vereniging van Podotherapeuten bestaat uit de volgende personen:

 
Dhr. Peter Boelens
Functie: Voorzitter

peter.boelens@podotherapie.nl 

 
Dhr. Koos Snel
Bestuurslid Kwaliteit

koos.snel@podotherapie.nl

 
Dhr. Gildo Wanders
Penningmeester
Bestuurslid Wetenschap & Innovatie

gildo.wanders@podotherapie.nl

 
Mw. Donja Lansink
Bestuurslid Specialisaties & Verbijzonderingen 

donja.lansink@podotherapie.nl
 
Dhr. Michel Boerrigter
Bestuurslid PR en Communicatie
Secretaris

michel.boerrigter@podotherapie.nl

 
Mw. Linda Ehrenhard
Algemeen bestuurslid

linda.ehrenhard@podotherapie.nl